O nás

20 rokov skúseností s montovaním a predajom podláh z nás robí skutočných profesionálov... Cameo podlahy Košice

Našou špecializáciou sú výhradne podlahy – dovoz, distribúcia, montáž. Na trhu pôsobíme 20 rokov čo je zárukou špičkovej kvality práce za primeranú cenu. Podarilo sa nám vybudovať si stabilnú pozíciu na trhu, meno a klientelu. Náš individuálny prístup ku každému zákazníkovi umožňuje hľadať optimálne riešenia a uspokojiť jeho predstavy a potreby. Inštalácia a servis sú vykonávané výlučne našimi odborníkmi, ktorý majú bohaté skúsenosti a vyznačujú sa veľkou profesionalitou a zručnosťou.

Svetový špecialista v našich rukách

Sme oficiálnym distribútorom značky TARKETT na Slovensku.

Spoločnosť TARKETT sa zaoberá dizajnom, výrobou a distribúciou podlahových krytín pre profesionálov, architektov, špecifikátorov a distribútorov na celom svete. Ich produkty sú považované našimi zákazníkmi za najlepšie dostupné v odvetví.

Zobraziť viac

Správne rozhodnutie

Výberu správnej podlahovej krytiny by ste mali venovať náležitú pozornosť nakoľko sa jedná o významnú súčasť interiéru. Podlaha dotvára atmosféru miestnosti. Vhodne zvolená podlahová krytina musí byť nielen estetická, ale aj praktická. Musí mať odolnú povrchovú úpravu, ľahko sa udržiavať, byť teplá a príjemná na dotyk. S Vašou podlahou budete v každodennom kontakte, preto by ste pri pohľade na Vami zvolenú podlahu mali pociťovať radosť, ona Vám za to poskytne príjemný pocit z Vášho domova.

Dobre sa rozhodnúť je základom spokojnosti.
Rozhodnite sa pre spokojnosť. 

Aj z tohto dôvodu vám ponúkame bezplatný návrh riešenia. Poradíme Vám a spoločne dospejeme k správnemu rozhodnutiu, ktoré Vám po mnohé roky bude pripomínať krásna a kvalitná podlaha.