Drevené parkety

TARKETT

Zobraziť stránku

TARKETT

S kúpou drevených parkiet značky TARKETT si nekupujete iba podlahu, kupujete si aj viac ako 130 ročné skúsenosti, ktoré zaručujú vysokú kvalitu. Pri výrobe dbá spoločnosť veľký dôraz na ohľaduplnosť k životnému prostrediu.Viac ako 60% dreva má certifikáciu FSC alebo PEFC.

Spoločnosť Tarkett vám ponúka neobmedzené možnosti. Tieto možnosti vyplývajú zo sortimentu produktov, ktorý obsahuje viac ako 250 rôznych typov drevených podláh. Vybrať si môžete z pomedzi klasických drevín a nových vzrušujúcich drevín s rôznymi farbami, tvarmi, povrchovými úpravami a charakteristikami. Tarkett ponúka množstvo povrchových úprav: klasické lakovanie, matné lakovanie alebo drevo napustené voskovým olejom. K dispozícii sú taktiež rôzne hrúbky, ktoré poskytujú rôzne možnosti ukladania a brúsenia a samozrejme množstvo doplnkov pre dokonalý vzhľad miestnosti.

Navrhnite si Vašu podlahu v interaktívnom priestore:

Tarkett Room Designer

MÓDNE KOLEKCIE "HERRINGBONE"  a "CHEVRON"

Tredom a novinkami posledných rokov sú  kolekcie drevených parkiet vo vzore "herringbone" = rybia kosť a "chevron"   Prevratné nie je to,že sa vrátila klasika, ale to, že je to klasický dizajn s  výhodami moderných výrobných technológií :

  • trojvstvová parketa , ktorá je na rozdiel od masívu vhodná na podlahové kúrenie a nevytvára špáry!!!!
  • po celom obvode má elegantné skosené hrany = 4V špáry
  • nie je to polotovar, ale výrobok, ktorý netreba brúsiť, lakovať/olejovať ani inak upravovať po pokládke. Z výroby má  povrch - tvrdý voskový olej

Presvedčte sa sami.

TARKETT ponúka kolekciu Segno v hrúbke 11mm /pokládka lepením /a PERGO kolekciu Saltholm v 14mm hrúbke, ktorú je možné lepiť alebo klásť ako plávajúcu podlahu - má klikový zámok.

Drevené parkety - partneri / TARKETT

PERGO

Zobraziť stránku

PERGO

V ponuke opäť drevo od firmy PERGO!!! Po krátkom výpadku na východoeurópskom trhu, spôsobenom nedostatkom surovín a zvýšeným dopytom, s radosťou oznamujeme, že PERGO je späť na Slovensku! Drevené podlahy tohto výrobcu nie sú len krásne, ale aj dlho vydržia.

Dokazuje to aj ich záruka, ktorá je doživotná! Je možné ich inštalovať plávajúcim spôsobom - na klik - s využitím zámku Perfect Fold 3.0™ , prípadne ich celoplošne nalepiť a zlepšiť si parametre prestupu tepla pri podlahovom kúrení. Jedinečná technológia povrchu StayClean ochraňuje povrch dreva pre vodou /hydrofóbny nástrek/ a znečistením /odpudzuje nečistoty/. Parkety majú povrchovú úpravu - matný a supermatný lak, ktorý nevyžaduje na rozdiel od oleja , žiadnu špeciálnu údržbu v priebehu životnosti. Ich krásu zvýrazňuje kartáčovaný /prebrusovaný/ povrch, pri niektorých dekóroch až dvakrát kartáčovaný . Samozrejmosťou je ku každému dekóru prislúchajúca soklová, prechodová a ukončovacia dyhovaná lišta.

Drevené parkety - partneri / PERGO

KÄHRS

Zobraziť stránku

KÄHRS

Koncom roku 2022 sme náš sortiment drevených podláh rozšírili o ďalšiu renomovanú značku - KAHRS.Tohto švédskeho výrobcu netreba dlho predstavovať, nakoľko je synonymom osvedčenej a dlhoročnej kvality drevených podláh v Európe.

Množstvo kolekcií obsahujúcich rôzne formáty,povrchy a štýly určite zaujme aj Vás.

Drevené parkety - partneri / KÄHRS

Dokumenty na stiahnutie

Ukážka patentovaného zámkového systému 2-LOCK pri drevených parketách TARKETT

PERGO SALTHOLM