Drevené parkety

TARKETT

S kúpou drevených parkiet Tarkett si nekupujete iba podlahu, kupujete si aj viac ako 130 ročné skúsenosti, ktoré zaručujú vysokú kvalitu. Pri výrobe dbá spoločnosť veľký dôraz na ohľaduplnosť k životnému prostrediu.Viac ako 60% dreva má certifikáciu FSC alebo PEFC.

Spoločnosť Tarkett vám ponúka neobmedzené možnosti. Tieto možnosti vyplývajú zo sortimentu produktov, ktorý obsahuje viac ako 250 rôznych typov drevených podláh. Vybrať si môžete z pomedzi klasických drevín a nových vzrušujúcich drevín s rôznymi farbami, tvarmi, povrchovými úpravami a charakteristikami. Tarkett ponúka množstvo povrchových úprav: klasické lakovanie, matné lakovanie  alebo drevo napustené voskovým olejom. K dispozícii sú taktiež rôzne hrúbky, ktoré poskytujú rôzne možnosti ukladania a brúsenia a samozrejme množstvo doplnkov pre dokonalý vzhľad miestnosti.

Navrhnite si Vašu podlahu v interaktívnom priestore:

Tarkett Room Designer

KOLEKCIE "HERRINGBONE" 

Tredom a novinkami v roku 2020 boli nové kolekcie drevených parkiet vo vzore "herringbone" = rybia kosť. Prevratné nie je to,že sa vrátila klasika, ale to, že je to klasický dizajn s  výhodami moderných výrobných technológií :

- trojvstvová parketa , ktorá je na rozdiel od masívu vhodná na podlahové kúrenie a nevytvára špáry!!!!

- po celom obvode má elegantné skosené hrany = 4V špáry

- nie je to polotovar, ale výrobok, ktorý netreba brúsiť, lakovať/olejovať ani inak upravovať po pokládke. Z výroby má  povrch - tvrdý voskový olej

Presvedčte sa sami. TARKETT ponúka kolekciu Segno v hrúbke 11mm

Ukážka patentovaného zámkového systému 2-LOCK pri drevených parketách TARKETT