Tarkett

Tarket

Tarkett pôsobí na medzinárodnej úrovni a má široké portfólio výrobkov, pričom využíva 120 rokov skúseností, aby poskytoval integrované podlahové riešenia pre profesionálov a koncového používateľa.

Celosvetový líder

Tarkett, ktorý vznikol v roku 1886, je celosvetovým lídrom vpriemysle podlahových materiálov. Spoločnosť poskytuje integrované riešenia v oblasti podláh a športových povrchov pre architektov, odborníkov zariadení, zmluvných partnerov, distribútorov, inštalatérov a koncových používateľov.

Tarket

Integrované podlahové riešenia pre vytvorenie skutočnej skúsenosti s podlahovým materiálom

Tarkett poskytuje integrované podlahové riešenia, ktoré uspokojujú špecifické potreby zákazníkov. Každé podlahové riešenie je jedinečné a prispieva k zvýšeniu kvality života pre tých, ktorí žijú, pracujú alebo užívajú si na ňom voľnočasové aktivity.

Rozsiahle portfólio výrobkov vrátane PVC, linolea, laminátu, dreva, športových povrchov a príslušenstva umožňuje spoločnosti Tarkett všade na svete vytvoriť jedinečné skúsenosti s podlahovými materiálmi.

Podlahové riešenia spoločnosti Tarkett ponúkajú hmatateľný, funkčný, zmyslový a ekologický prínos pri každom projekte, bez ohľadu na to, či ide o verejné, komerčné, obytné alebo športové zariadenie, novú stavbu alebo renováciu.

Funkčné hľadisko

Spoločnosť Tarkett vytvára podlahové riešenia, ktoré sú trvanlivé, ľahko sa pokladajú, s výnimočnými vlastnosťami pri čistení a údržbe, a to vďaka unikátnym povrchovým úpravám.

Ekologické hľadisko

Tarkett stále hľadá nové spôsoby, ako zvýšiť obsah recyklovaných materiálov vo svojich podlahových riešeniach a stále zavádza nové spôsoby, ktoré redukujú odpad zo surovín.

Protišmykové výrobky a výrobky s kontrolou statickej elektriny od spoločnosti Tarkett zvyšujú úroveň bezpečnosti budov, pričom nízke VOC emisie výrobkov prispievajú k lepšej kvalite vzduchu v interiéri.

Kľúčové svetové štatistiky

  • okolo 8 800 zamestnancov
  • 30 závodov
  • 50 Predajných a marketingových spoločností
  • Predaj vo viac ako 100 krajinách
  • Denne predaných viac ako 1 milión m2 podláh