Gerflor

Životnosť, hygiena a údržba sú tri základné priority pri vývoji objektových PVC podlahových krytín značky Gerflor. Gerflor produktová škála poskytuje extrémnu životnosť. Za účelom zodpovedať rôzne špecifické požiadavky v jednotlivých oblastiach použitia /zdravotníctvo, školstvo, obytné domy, kancelárie, obchody.../ Gerflor vyvinul niekoľko exkluzívnych povrchových úprav svojich podlahových krytín, ktoré zvyšujú ich odolnosť, zjednodušujú ich údržbu a znižujú užívateľovi náklady.

PROTECSOL®

Je trvalá povrchová úprava vytvrdená UV žiarením, určená pre heterogénne podlahové krytiny.
Táto unikátna polyuretánová povrchová úprava chráni podlahovú krytinu a zabezpečuje, že počas celej doby životnosti podlahovej krytiny nie je potrebná aplikácia ochranných emulzií na báze polymérov. Je to vďaka tomu, že nášľapná vrstva PVC podlahovej krytiny v celej svojej hrúbke je chemicky napustená špeciálnou Protecsol® formulou. Údržba podlahových krytín ošetrených Protecsol® povrchovou úpravou je veľmi jednoduchá.

PROTECSOL® 2

Je trvalá povrchová úprava vytvrdená UV žiarením cross-laserovou technológiou.
Vďaka Protecsol®2 je údržba podlahových krytín jednoduchá a nie je potrebná aplikácia ochranných emulzií na báze polymérov počas celej doby životnosti. Protecsol®2 robí podlahovú krytinu v zdravotníckych zariadeniach odolnou voči vzniku škvŕn od prostriedkov ako sú jódová tinktúra, Betadine a anti-bakteriálne gély.

EVERCARE™

Nová patentovaná povrchová úprava, ktorá dáva podlahám vlastnosti mechanickej a chemickej odolnosti, zatiaľ bezkonkurenčnej vo svete odolných podlahových krytín. Polyuretánová povrchová vrstva Evercare™, ktorá je tvorená mikro-štruktúrovanými polymérnymi vrstvami s použitím cross-laserovej technológie, pôsobí ako bariéra proti vonkajšej agresii (škvrnám a chemickým látkam) a trvalo odstraňuje potrebu metalizovania po inštalácii.

PUR Protect®

Posledná generácia povrchových úprav pre vysokú kvalitu homogénnych podlahových krytín.
PUR Protect® je unikátna polyuretánová povrchová úprava vytvrdená UV žiarením, ktorá ponúka pre homogénne podlahové krytiny trvalé riešenie vysokej kvality bez použitia ochranných emulzií na báze polymérov. Výhodou podlahovín ošetrených PUR Protect®povrchovou úpravou je vynikajúca odolnosť voči chemikáliám a alkoholu, čím sú predurčené na použitie v priestoroch napr. chemického, farmaceutického a kozmetického priemyslu. Podlahové krytiny s PUR Protect® povrchovou úpravou majú nízke nároky na údržbu s vynikajúcimi čistiacimi vlastnosťami.

PUR

Polyuretánová povrchová úprava
PUR povrchová úprava uľahčuje údržbu PVC podlahových krytín a nevyžaduje aplikáciu ochrannej emulzie na báze polymérov po inštalácii. Prvé ošetrenie je potrebné až po určitom čase používania v závislosti od hygienických a estetických požiadaviek.

SPARCLEAN®

Nová generácia povrchových úprav pre Tarasafe protišmykové podlahové krytiny.
SparClean® je prášková povrchová úprava, ktorá po zohriatí vytvorí súvislú vrstvu medzi karborundovými časticami a tým eliminuje zachytávanie nečistôt a udáva nový štandard v čistení a hygiene.

Jedinečná metóda nanášaná pri výrobnom procese zabezpečuje, že protišmykovosť Tarasafe podlahovej krytiny nie je v žiadnom prípade narušená a navyše poskytuje bezpečnú podlahovú krytinu s jednoduchou údržbou. SparClean® je trvalá povrchová úprava s extrémnou odolnosťou voči znečisteniu a škvrnám, poskytuje vysokú odolnosť voči chemikáliám a zaisťuje dlhodobú životnosť produktu.