LAMINÁTOVÉ PODLAHY KRONOTEX - PODLAHY NA ŽIVOT

Laminátové podlahy KRONOTEX sú doma všade: v obývačkách, kuchyniach a spálňach, ako aj v kanceláriách a hoteloch. Jeho inovatívne povrchové štruktúry približujú vzhľad a pocit z dreva a kameňa viac, ako kedykoľvek predtým. Existuje obrovské množstvo rôznych dekorov, z ktorých si môžete vybrať z pôsobivého prevedenia vášho štýlu osobného zdobenia. Či už dávate prednosť klasickému dubu alebo súčasnému vzhľadu dlaždíc, prírodne identickým drevárskym štýlam alebo trendovým úpravám, nápaditým vzormi alebo jednobarevným farbám, vysokým leskom alebo matným: vďaka laminátovej podlahe KRONOTEX prakticky neexistujú žiadne obmedzenia vašej tvorivosti. Tieto podlahové krytiny sú jednoducho inštalovateľné, odolné a ľahko sa čistí. Budete si ich užiť dlho s relatívne malým úsilím.

Laminátové podlahy - dobré pre vaše zdravie a životné prostredie

Laminát pozostáva z približne 90% dreva, prírodného materiálu. Preto má taký ekologický profil a prináša zdravotné aj environmentálne výhody. Vrchná strana je väčšinou vyrobená z kvalitného papiera impregnovaného melamínovou živicou. Laminátové podlahy tak prevažne obsahujú drevo, obnoviteľnú surovinu. KRONOTEX pravidelne investuje do najmodernejších výrobných systémov, ktoré sú určené na recykláciu a opätovné použitie tepla a šrotu. Všetko sa vyrába bez pesticídov, chlóroorganických zlúčenín, zmäkčovadiel alebo toxických ťažkých kovov. Preto laminátové podlahy KRONOTEX majú takú výnimočnú environmentálnu stopu. V dôsledku ich zloženia a výroby sú prakticky bez zápachu a majú mimoriadne nízke emisie. Štúdie ukázali, že emisie formaldehydu z laminátových podláh KRONOTEX sú porovnateľné s emisiami neupraveného dreva, a preto sú výrazne nižšie ako zákonné limity.

KRONOTEX - Laminátové podlahy - jednoduché na inštaláciu, robustné a ľahko čistiteľné

Laminátové podlahy spĺňajú všetky očakávania týkajúce sa moderného a osobného bývania. Je to čiastočne kvôli obrovskému spektru dostupných dizajnov a čiastočne kvôli jeho funkčnosti. Vďaka praktickému systému click-together sú laminátové podlahy KRONOTEX jednoduché na inštaláciu.

Laminátové podlahy KRONOTEX sú odolné proti oderu, ľahké a odolné voči škvrnám. Ľahko sa čistia vysávaním alebo stieraním s mierne vlhkým mopom. Hladké, neprerušované povrchy zabraňujú hromadeniu alergómu vyvolávajúcich mikroorganizmov. To, čo dostanete, je čistá, hygienicky bezchybná podlaha - čím sa laminát zvlášť hodí pre ľudí s alergiami.

Laminátové podlahy KRONOTEX - Vyrobené v Nemecku

Hlavná kompetencia spoločnosti KRONOTEX GmbH & Co. KG, ktorá bola založená v roku 1993, je výroba kvalitných laminátových podláh. Kronotex ako člen medzinárodnej aktívnej skupiny SWISS KRONO GROUP, je jedným z popredných výrobcov laminátových podláh. Na svojej základni v Heiligengrabe v Nemecku používa ekologické výrobné metódy na výrobu zdravých laminátových a drevených dosiek, ktoré spĺňajú prísne environmentálne normy.