Koberce

Koberce budú vždy patriť medzi najteplejšie, najútulnejšie, najtichšie  a najkomfortnejšie podlahové krytiny. Ich kvalita závisí najmä od kvality použitého vlákna /100% PA- polyamid patrí medzi najtrvácnejšie/. Dodávajú sa vo forme rolí rôznych šírok /najčastejšie 2,3, 4 a 5metrových/ štvorcov /vačšinou 50*50 cm/ alebo najnovším trendom je forma dielcov /napr.25*100cm/. Štvorce a dielce umožňujú vytvárať v priestore zaujímavé vzory bez zbytočného navýšenia požadovaného množstva /stratného/ ako je to u rolí , kde sa treba prispôsobiť ich šírkam.

 

Luxusný koberec odolný voči škvrnám a znečisteniu počas celej životnosti? Ano, to je jedinečný SmartStrand od LANO a to vďaka patentovanej Nanotechnológii .Tá uzatvára vlákno a tým blokuje prístup tekutín a nečistôt . Má 0% absorbciu! Naviac je aj mäkký, komfortný a má širokú škálu typov a farieb. Je možne objednať si  kusový koberec vrátane protišmykovej podložky, z celej kolekcie na požadovaný rozmer.

Našim favoritom je koberec FLOTEX od firmy FORBO ,  nazývaný aj ZAMATOVÝ VINYL. Je to najodolnejšia textilná krytina na trhu a okrem iných vlastností je aj vodeoodolná. Stretnúť ste sa s ním mohli na medzinárodných letiskách, v lyžiarskych strediskách, univerzitách, obchodných domoch a v iných namáhaných priestoroch na celom svete.
Ponúkame aj kobercové krytiny popredných svetových výrobcov: DESSO,MILLIKEN, MODULYSS, GERFLOR, BALTA, IVC  a iné.