Lamináty


Laminátová podlahová krytina sa od svojho nástupu stala veľmi obľúbenou najmä kvôli svojmu modernému vzhľadu, odolnému povrchu, ľahkej údržbe, pohodliu a výhodnej cene oproti dreveným parketám.

Spoločnosť PERGO - vynálezca laminátovej podlahy /1977-1978/ - Vám vo svojich kolekciách ponúka unikátnu paletu farieb a štýlov,z ktorých si môžete vytvoriť útulnú atmosféru priestoru. Rozhodnite sa či dáte prednosť tradičnejším dekórom, alebo už máte dreva v interiéry dostatok a hľadáte imitáciu kameňa  či trendového betónu. Vďaka technológii AquaSafe je podlaha vodeodolná, dokonca aj v skosených hranách! Ochranná povrchová vrstva TitanX a patentovaný klikový zámok PerfectFold a Uniclic zaručuje laminátu Pergo vysokú odolnosť proti každodenným statickým i dynamickým nárazom. Prvenstvo značka drží aj v systéme zhody pislušenstva /soklové, prechodové, ukončovacie a schodové lišty/ s dekórom podlahy, a to vďaka unikátnej lište Incizio 5v1.

Ani v roku 2021 Pergo nezaostáva, a  v novej kolekcii najdete inovácie ako sú :

- Optická "V" drážka - ideálna pre zákazikov, ktorí sa obávajú praktickej stránky zrezaných hrán, pretože táto drážka je vidieť , ale fyzicky tam nie je:) - v kolekcii DRAMMEN.

- Digitálna tlač dekóru  - žiadne lamino, žiadny dekoračný papier! Dekór je tlačený digitálnou tlačou priamo na HDF! Vznikajú sýtejšie farby, odolnejší povrch, ktorý je menej hlučný a na dotyk teplejší- v kolekcii STAVANGER.

-  Rôznorodosť lamiel  v jednom dekóre - v kolekcii BERGEN sa opakuje každá 13. v kolekcii STAVANGER  iba každá 15.lamela !!!

Hydrostrip - priehľadný pásik pre dodatočnú vodotesnú úpravu soklovej lišty Pergo.

V ponuke u nás nájdete aj laminátové podlahy nemeckých značiek  KRONOTEX, CLASSEN.

Práve KRONOTEX ale aj iný výrobcovia  laminátových podláh už majú trendovú kolekciu tzv. rybia kosť =  Herringbone. Dodáva sa v balíkoch, kde sú zmiešané ľavé a pravé strany a ma klikový/zámkový spoj. Vyžaduje síce trochu komplikovanejšiu pokládku ako klasické formáty laminátov, ale získate úžasnú atmosféru štýlov Art Deco a Art Nouweau.

Pozrite si video - navod na pokládku.

Dokumenty na stiahnutie