Lamináty


PERGO

Zobraziť stránku

PERGO

Laminátová podlahová krytina sa od svojho nástupu stala veľmi obľúbenou najmä kvôli svojmu modernému vzhľadu, odolnému povrchu, ľahkej údržbe, pohodliu a výhodnej cene oproti dreveným parketám.

Spoločnosť PERGO - vynálezca laminátovej podlahy /1977-1978/ - Vám vo svojich kolekciách ponúka unikátnu paletu farieb a štýlov,z ktorých si môžete vytvoriť útulnú atmosféru priestoru. Vďaka technológii AquaSafe sú všetky lamináty PERGO  vodeodolné a vodotesné. Ochranná povrchová vrstva TitanX a patentovaný klikový zámok PerfectFold a Uniclic zaručuje vysokú odolnosť proti každodenným statickým i dynamickým nárazom. Prvenstvo značka drží aj v systéme zhody pislušenstva /soklové, prechodové, ukončovacie a schodové lišty/ s dekórom podlahy, a to vďaka unikátnej lište Incizio 5v1.

Pergo nezaostáva a  v nových kolekciách najdete inovácie ako sú :

  • Optická "V" drážka - ideálna pre zákazikov, ktorí sa obávajú praktickej stránky zrezaných hrán, pretože táto drážka je vidieť , ale fyzicky tam nie je:) - v kolekcii DRAMMEN.
  • Digitálna tlač dekóru  - žiadne lamino, žiadny dekoračný papier! Dekór je tlačený digitálnou tlačou priamo na HDF! Vznikajú sýtejšie farby, odolnejší povrch, ktorý je menej hlučný a na dotyk teplejší- v kolekcii STAVANGER.
  • Rôznorodosť lamiel  v jednom dekóre - v kolekcii BERGEN sa opakuje každá 13. v kolekcii STAVANGER  iba každá 15.lamela !!!
  • Hydrostrip - priehľadný pásik pre dodatočnú vodotesnú úpravu soklovej lišty Pergo.

Lamináty - partneri / PERGO

KRONOTEX, CLASSEN

V ponuke u nás nájdete aj laminátové podlahy nemeckých značiek  KRONOTEX, CLASSEN.

Lamináty - partneri / KRONOTEX, CLASSEN

Dokumenty na stiahnutie