O nás

30 rokov skúseností s montovaním a predajom podláh z nás robí skutočných profesionálov. 

Našou špecializáciou sú výhradne podlahy – dovoz, distribúcia, montáž. Na trhu pôsobíme vyše 28 rokov čo je zárukou špičkovej kvality práce za primeranú cenu. Podarilo sa nám vybudovať si stabilnú pozíciu na trhu, meno a klientelu. Náš individuálny prístup ku každému zákazníkovi umožňuje hľadať optimálne riešenia a uspokojiť jeho predstavy a potreby. Inštalácia a servis sú vykonávané výlučne  odborníkmi - podlahármi, ktorí majú bohaté skúsenosti a vyznačujú sa veľkou profesionalitou a zručnosťou.

Správne rozhodnutie

Výberu správnej podlahovej krytiny by ste mali venovať náležitú pozornosť nakoľko sa jedná o významnú súčasť interiéru. Podlaha dotvára atmosféru miestnosti. Vhodne zvolená podlahová krytina musí byť nielen estetická, ale aj praktická. Musí mať odolnú povrchovú úpravu, ľahko sa udržiavať, byť teplá a príjemná na dotyk. S Vašou podlahou budete v každodennom kontakte, preto by ste pri pohľade na Vami zvolenú podlahu mali pociťovať radosť, ona Vám za to poskytne príjemný pocit z Vášho domova.

Dobre sa rozhodnúť je základom spokojnosti.
Rozhodnite sa pre spokojnosť. 

Sme oficiálnymi distribútormi  svetových výrobcov podláh

Vďaka našej profesionalite a našim skúsenostiam sme sa za tie roky stali oficiálnymi distribútormi značiek svetových výrobcov podláh ako sú PERGO, TARKETT, GERFLOR, FORBO,  MILLIKEN, WOODLOOCK, FORTELOCK.

Aj z tohto dôvodu vám ponúkame bezplatný návrh riešenia. Poradíme Vám a spoločne dospejeme k správnemu rozhodnutiu, ktoré Vám po mnohé roky bude pripomínať krásna a kvalitná podlaha.