Články

Vaša bezpečnosť je jej úlohou

Predstavte si, ako si môžete znepríjemniť chvíle pri vode nečakaným šmykom a následným pádom. Nedovoľte náhode, aby sa realizovala. Granit Multisafe je výborným ochrancom vo všetkých vlhkých a mokrých priestoroch. A nie len pri bazénoch!

Vaša bezpečnosť je jej úlohou...

Granit Multisafe je protišmyková podlahová krytina so zdrsneným povrchom. Jednoducho povedané – nástrahy v podobe pošmyknutia, ktoré na vás číhajú v mokrých miestnostiach sú úplne minimálne! Vďaka tejto neodolateľnej charakteristike je Granit Multisafe stále obľúbenejším typom podláh, ktoré sú inštalované pri bazénoch, školách, ale aj nemocniciach – ktoré si vyžadujú skutočnú kvalitu a jednoduchú údržbu.

Nenáročnosť, čo sa týka starostlivosti, je teda jednou z ďalších dominánt podlahovej krytiny Granit Multisafe. Podlaha je tepelne spracovaná. To znamená, že nepotrebujete ani politúru, ani vosk na jej ošetrenie.

Čo môže byť teda jednoduchšie?

Granit Multisafe je bezpochyby ďalším z nenahraditeľných členov kolekcie Granit. Má rovnaký vzhľad ako Granit 2,00mm, Granit štvorce, Granit Acoustiflor či Granit AS. Ale, ako aj ostatné homogénne PVC podlahové krytiny Tarkett, má aj Granit Multisafe svoju jedinečnú devízu, ktorá ho dokonale vystihuje. V jeho prípade to je absolútna protišmykovosť.

Vaša bezpečnosť je jej úlohou
Články / Vaša bezpečnosť je jej úlohou

Zoznam článkov