Články

Líder na trhu s podlahovými krytinami

Všetko, čo môžete vyžadovať a očakávať od podlahy, vám môže ponúknuť jediná. Nezáleží na tom, čo to bude. Fantázia sa dokáže premeniť na skutočnosť...stačí skutočne málo. Granit.

Expert v oblasti materiálov aj na Slovensku!

Líder na trhu s podlahovými krytinami

Granit sa svojím nepretržitým vývojom dostal až do svojej fenomenálnej podoby, vďaka ktorej mu prischlo vedúce postavenie na trhu s homogénnymi PVC podlahami. Granit je názov podlahy, ktorú môžeme označiť za mimoriadne kvalitnú.

Dovoľujeme si tvrdiť, že je majstrovským dielom výrobcu Tarkett, s ktorým úzko spolupracujeme. Jej vlastnosti sú totižto nenahraditeľné! Nielenže je Granit vhodný pre každý typ interiérového designu, ale hravo zvládne aj tú najťažšiu záťaž v podobe neustáleho pohybu.

Z tohto dôvodu sa jej domovom stali nie len školské zariadenia, ale takisto úrady, rozličné firmy a obchodné spoločnosti a v neposlednom rade aj nemocničné zariadenia, kde kolobeh pohybu ľudí nikdy nekončí.

Granit, ako homogénna PVC podlaha dosahuje veľmi vysokú úroveň poskytovania svojich možností. Široká paleta farieb a odtieňov je jej jasným dôkazom. Preto si dovolíme tvrdiť, že sa hodí do akýchkoľvek priestorov, k akémukoľvek druhu nábytku a doplnkom. Nemôže byť nič originálnejšie ako dokonale zladená podlaha s designom vášho interiéru.

Špeciálna technológia – základ úspechu

Farbám bola od pradávna pripisovaná neuveriteľná sila a schopnosť ovplyvňovať ľudí. Ich náladu, pocity. Preto sme si dali záležať na sortimente ponúkaných farieb. A čo viac – vďaka špeciálnej technológii ponúkame možnosť kombinovania všetkých farieb z kolekcie až v siedmych prekrásnych odtieňoch! Fantázia sa dokáže premeniť na skutočnosť...stačí skutočne málo. Granit.

Vďaka tomu, že podlahovina Tarkett je spevnená polyuteránom, nie sú potrebné žiadne špeciálne ošetrenia, vosky, alebo politúry. Výsledkom spevnenia sú extrémne odolné podlahové krytiny, ktoré si vyžadujú minimálnu starostlivosť. Údržba sa preto stala cenovo nenáročnou. Pokojne zabudnite na nečistoty, alebo čmuhy od topánok – stačí len ľahké pretretie a vaša podlaha je opäť krásna.

Líder na trhu s podlahovými krytinami

Zoznam článkov