Články

Pokojne sa odreagujte...

..perfektná izolácia vám zaručí skutočné tlmenie hluku – Granit Acoustiflor

„Čo na to povedia susedia? Kolegovia?“ takto znejú otázky, ktoré si mnohí z nás kladú pred, alebo počas plánovanej akcie. Najmä, ak ste hostiteľom. Nezáleží však na tom, či sa koná u vás doma, alebo ide o firemný večierok, dôležité je...

Pokojne sa odreagujte...

...perfektná izolácia vám zaručí skutočné tlmenie hluku – Granit Acoustiflor

„Čo na to povedia susedia? Kolegovia?“ takto znejú otázky, ktoré si mnohí z nás kladú pred, alebo počas plánovanej akcie. Najmä, ak ste hostiteľom. Nezáleží však na tom, či sa koná u vás doma, alebo ide o firemný večierok, dôležité je, zbaviť sa neželaných a znechutených pohľadov ľudí bývajúcich vo vašom okolí. Množstvo ľudí, hlasná hudba. To všetko môže nepriaznivo ovplyvniť dobré susedské vzťahy.

Prečo riskovať, keď nemusíte?

Granit Acoustiflor je prevratnou homogénnou vinylovou podlahovou krytinou, ktorá má penovú medzivrstvu zlepšujúcu tlmenie hluku. Vďaka spomínanej hlukovej izolácii je tak Granit Acoustiflor tou najvhodnejšou podlahou do miestností so zvýšeným počtom osôb – teda do priestorov, v ktorých sa neustále stretávame so zvyšujúcou sa intenzitou zvuku. Z tohto dôvodu je Granit Acoustiflor výborným riešením pre všetky objektové budovy, kancelárske priestory, ako aj nemocničné zariadenia, čakárne či detské kútiky.

Granit Acoustiflor je časťou kolekcie Granit, kolekcie homogénnych PVC podláh, ktoré sa vyznačujú nenáročnou údržbou a širokou škálou farieb – vhodných pre všetky typy interiérov.

Sortiment Granit Acoustiflor zahrňuje 2 viacfarebné produkty pre montáž vzrušujúcich a moderných vzorov.

Vďaka tomu, že podlahovina Tarkett je spevnená polyuteránom, nie sú potrebné žiadne špeciálne ošetrenia, vosky, alebo politúry. Výsledkom tejto technológie sú odolné, vysoko kvalitné podlahové krytiny, vyžadujúce si tú najmenšiu starostlivosť – nečistota sa nedokáže udržať na povrchu, čmuhy od topánok a opätkov sa dajú jednoducho utrieť. Aj z tohto dôvodu je Granit Acoustiflor tým správnym rozhodnutím – nie len z hľadiska kvality, ale aj z hľadiska financií.

Pokojne sa odreagujte...

Zoznam článkov