Články

Nenechajte sa zelektrizovať! - Granit AS

Ideálnym riešením je Granit AS. Najvhodnejší partner pre miestnosti s množstvom elektrických zariadení. Bezpečný a zároveň ten najvhodnejší. Dokonca aj pre operačné sály.

Granit AS je antistatickou podlahovou krytinou novej generácie, ktorá odvádza náboj z miestnosti a vedie ho do uzemnenia.

Čo to znamená v praxi?

Granit AS vás výborne ochráni pre prípadnými škodami spôsobenými statickou elektrinou.

Táto homogénna PVC podlahová krytina má nízky odpor, čo jej umožňuje bezproblémové vedenie elektriny. Pre vás to predstavuje minimálne obavy.

Špeciálne miestnosti si vyžadujú špeciálne riešenia. Z tohto dôvodu boli vlastnosti podlahových krytín Granit AS navrhnuté tak, aby spĺňali tie najvyššie kritériá. Konkrétne tie kritériá, ktoré kladú skutočne špecifické priestory, ako napríklad, operačné sály či počítačové miestnosti.

Granit AS bol vytvorený ako podpora redukcie problémov spojených s nepríjemnou statickou elektrinou. Pozornosť sa upriamuje najmä na prevratnú metódu, ktorej tajomstvo sa ukrýva v odvádzaní vodivosti cez farebné pigmentové čiastočky rozptýlené po celej ploche podlahovej krytiny. Vodivé čiastočky časti putujú na všetky strany a ich úlohou je odvádzať náboj nie len z ľudí, ale aj z objektov priamo do zeme. Tieto povinnosti si Granit AS plní na výbornú.

Tmavé a nevýrazné farby?

Práve naopak!

Tarkett vyvinul antistatickú podlahovú krytinu v atraktívnych, svetlých farbách – pre dokonalú harmóniu s priestormi, v ktorých sa Granit AS nachádza. Vybrať si môžete z kolekcie 6 farieb.

Nenechajte sa zelektrizovať! - Granit AS

Zoznam článkov