Články

Produkty pre ošetrenie vašej podlahy

Pri používaní vhodných ošetrujúcich prostriedkov a dôkladnej starostlivosti, zostanú vaše podlahy neuveriteľne krásne a štýlové po celé roky.

Starostlivosť o podlahy nezahŕňa iba jej pravidelné čistenie či umývanie. Ide predovšetkým o venovanie komplexnej pozornosti pre najviac namáhanú časť interiéru. A to už od jej počiatočnej pokládky, počas nej a zároveň bezprostredne po inštalácii – tak zaručíte vašej podlahovej krytine to najlepšie.

Krok 1: Pre bezchybné zachovanie podlahy ako takej sú prínosom kvalitné a veľmi účinné rohožky – tie je vhodné aplikovať na obe strany vchodových dverí. Zabránite tak vnášaniu kamienkov, piesku alebo iných nečistôt a drobných ostrých predmetov, ktoré by mohli zapríčiniť poškodenie podlahy.

Krok 2: Vyzbrojte nohy stoličiek a stolov na ich spodnej strane plstenými vankúšikmi a použite ochranné podložky takisto pod ďalšie kusy nábytku – najmä kancelárske kreslá s kolečkami.

Krok 3: Pre udržanie drevenej podlahy v prvotriednom stave, odporúčame používanie originálnych prostriedkov Tarkett na čistenie. Tieto produkty boli vyvinuté tak, aby spĺňali tie najnáročnejšie kritériá na ošetrovanie podláh. Rada čistiacich prostriedkov je navrhnutá špeciálne pre optimálnu starostlivosť pre podlahové krytiny, na ktorých sú aplikované laky Proteco laquerProteco natura.

Súprava Tarkett pre oživenie drevených podláh – nevyhnutné pre perfektný stav vašej drevenej podlahy. Spomínaná súprava obsahuje jedinečný čistiaci prostriedok pre oživenie lakovaných krytín a zároveň sú pri nej k dispozícii aj plstené vankúšiky pod nábytok.

Upratovacia súprava Tarkett – dôležitá súčasť starostlivosti o podlahoviny.

Čistiaca súprava je vhodná na upratovanie a ošetrovanie povrchu podlahy. Pozostáva z ergonomicky nastaviteľnej hliníkovej tyče a z unikátneho mopu z mikrovláken a polyesterového materiálu. Kĺzanie po povrchu zjednodušuje prídavok spomínaného polyesteru. Účinné zloženie mopu je vyvinuté tak, aby zachytávalo všetku špinu a nečistoty.

Opravárenská súprava Tarkett je tvorená tyčinkami z tvrdého vosku v rôznych farbách, zariadením na nahrievanie vosku, prípravkom na doplňovanie plynu a plastovou stierkou – to všetko v praktickej krabičke. Táto súprava je nenahraditeľná pri „opravách“ malých dierok, mechanických priehlbín alebo menších poškodení drevenej podlahy akéhokoľvek typu.

Produkty pre ošetrenie vašej podlahy

Zoznam článkov