Články

Stone – inteligencia spojená s kvalitou

Moderné riešenie pre váš interiér
Moderný? Takým chce byť každý! Oživte váš interiér štýlovou kombináciou bielych a čiernych častí v jednom neodolateľnom celku. Ideálna podlaha do business centier...

Podlahovina Stone – inteligencia spojená s kvalitou

Moderné riešenie pre váš interiér

Vysoko zaťažené priestory si vyžadujú komplexné riešenia. Hlavne v prípade, ak sa jedná o výber vhodnej podlahy. Dôležitosť výberu je preto nespochybniteľná.

Kvalita sa stala neoddeliteľnou súčasťou podláh IQ, ktoré spĺňajú tie najvyššie kritériá.

Jedným z popredných druhov podlahových krytín je podlahovina Stone. Vyznačuje sa neodolateľnými vlastnosťami, vďaka ktorým stojí na čele podlahovín s označením IQ – sortiment vysokej kvality.

Stone je výnimočný svojou odolnosťou, ktorá je neoceniteľná v priestoroch s vysokou premávkou, ako sú napríklad rôzne objektové budovy, obchody, butiky a iné.

Stone je nenáročný a neprekonateľný! Žiadna starostlivosť či námaha pri udržiavaní. Pri podlahe Stone sa nestretnete ani s politúrou, ani s voskom. Stačí minimálne suché ošetrenie v podobe leštenia podlahy počas celej jej životnosti - a podlahovina ostane nádherná.

Moderný? Takým chce byť každý!

Stone ponúka štýlový vzhľad, ktorý spája čierne a biele časti a zároveň z nich vytvára unikátny dojem pravej kamennej podlahy. Má však niečo na viac! Od kameňa sa totižto odlišuje tým, že redukuje impaktný zvuk, pre väčšie pohodlie užívania podlahy. Pružný materiál, z ktorého je Stone vyrobený, lepšie odoláva pohybu – vďaka čomu si podlaha zachováva krásny vzhľad po dlhé roky.

Určite však oceníte aj bezpečnosť, ktorou sa podlahovina Stone vyznačuje. Primerané trenie vám zaručí bezproblémový prechod. Nebezpečenstvo úrazu sa tak použitím podlahovín Stone úplne zminimalizovalo. V neposlednom rade je významná aj úspornosť času, ktorú ponúka Stone pri montáži. Mnoho podláh má tendenciu „šetriť“ čas. Otázne ostáva, nakoľko je tento výrok pravdivý. Stone však garantuje rýchlu montáž a skvelú flexibilitu.

Ak vás zaujala homogénna vinylová podlahová krytina Stone a máte záujem o bližšie informácie, technické údaje a podrobnosti, neváhajte a kontaktuje spoločnosť Cameo.

Stone – inteligencia spojená s kvalitou

Zoznam článkov