Články

Naša filozofia

Naším hlavným cieľom je priniesť zákazníkom vysoko kvalitné produkty od tradičného svetového výrobcu Tarkett. Filozofia, ktorú zastávame spočíva v lojalite a profesionálnom prístupe ku každému klientovi.

Náš svet tvoríte Vy. Naši špecialisti, ten Váš...

Myslíte dlhodobo

Finančná stránka podlahovín je dôležitým aspektom nie len pri jej kúpe, ale aj dlho po nej. Je jednoduché tvrdiť, čo daná podlaha dokáže. Aj tá konkurenčná. Avšak Tarkett, vie svoje tvrdenia aj dokázať! Správne udržiavaná podlaha Tarkett totižto vydrží neporovnateľne dlhšie, vďaka čomu viditeľne znižuje náklady na čistenie a údržbu. Považujeme za potrebné oboznámiť Vás s faktom, že až 92% celkových nákladov na životnosť podlahoviny spočíva v jej údržbe.

Myslíme na ľudí

Naša filozofia spočíva v tom, že najväčší dôraz kladieme na ľudí. Vďaka tomu sme si získali dôveru miliónov z Vás po celom svete. Vyvinuli sme podlahovinu, ktorá je jednoduchá na čistenie, minimalizuje mokré čistiace metódy a náročné pracovné postupy. Okrem tohto, ponúkame špeciálne podlahoviny pre miesta, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť. Sú to miestnosti, na ktoré sú kladené vysoké požiadavky. Napríklad na redukciu impaktného hluku a samozrejme na komfort.

Myslíte slobodne

Krása spočíva v rozmanitosti farieb a fantázii. Preto Tarkett, s najväčším výberom vzorov a designov na trhu, ponúka neodolateľnú príležitosť na vytvorenie originálneho, štýlového, príjemného a komfortného prostredia v závislosti od Vašich požiadaviek a predstáv. Faktom ostáva, že správna kombinácia farieb a vzorov dokáže ľuďom nie len zlepšiť náladu, ale aj navodiť pokojnú atmosféru v celej miestnosti.

Myslíme do budúcnosti. Myslite aj Vy

Životné prostredie. Spojenie, ktoré sa dnes skloňuje v mnohých podobách. My ho vnímame ako dôležité hľadisko pre vývoj, spracovanie, predaj a v neposlednom rade aj recykláciu našich podláh. Výrobné technológie, ktoré používame, sú v súlade s ISO 9001:2000 a 14001, čo prezentuje osvedčenú kvalitu a používané enviromentálne systémy. Recyklačné centrá v Ronneby (Švédsko) a Clervaux (Luxembursko) sú podstatnými systémovými krokmi v enviromentálnom programe, ktorý zastávame.

Naša filozofia

Zoznam článkov